PROMOCJA marzec/kwiecień 2013

Wszystkich chętnych zapraszamy do skorzystania ze specjalnej wiosennej promocji!

Oferta skierowana jest dla grup początkujących!

Przyjdź do nas, na treningi Krav Maga Kapap i zobacz jak wiele możemy ci zaoferować!

Tylko 100 zł. za miesiąc zajęć! Treningi dwa razy w tygodniu po 1,5 godziny.


Oprócz tego dostaniesz:

1. GRATIS - jeden trening terenowy, czyli wyjazd w teren, w specjalnie przygotowane miejsce. Krav Maga Kapap z bronią któtką, pałką nożem, walki w patrerze, techniki w górzystm terenie, zajecia wydolnościowe, dynamiczne na specjalistycznym sprzęcie i oczywiście mnóstwo swieżego powietrza! Ilość osób ograniczona, nie czekaj, zapisz się jeszcze dziś!


2. GRATIS - to cały miesiąc treningów za darmo! Wystarczy, że przyprowadzisz na trening dwie osoby, które zapiszą się na zajęcia, a kolejny miesiąc będziesz trenował za free!!!

Namów swoje koleżanki i kolegów, znajomych aby ruszyli z Tobą w świat Krav Maga Kapap! Ciekawe treningi i wspólna zabawa sprawią, że możesz mieć świetną wiosenna formę,  wyglądać szczupło, wyciąć brzuch, spalić zbędny tłuszcz, wzmocnić mięśnie, rozwinąć koordynację, dynamikę oraz porozciągać się. Dodatkowo poznasz siebie i swoje odruchy, wytrenujesz techniki walki wręcz w każdym dystasie. Nauczysz się technik obrony z atakiem przed napastnikami z bronią oraz ataki każdym przedmiotem który masz przy sobie.

Zdobądź pewność siebie i daj swoim znajomym i rodzinie bezpieczęństwo!

To wszystko oferujemy Ci tylko do końca kwietnia! Nie trać czasu i zapisz się już dziś!

 

 

 

Krav Maga Kapap Kraków 

 

 

Krav Maga Kapap

 

 

TAM GDZIE KOŃCZY SIĘ KRAV MAGA, ZACZYNA SIĘ KAPAP...