Oferta VIP


Naucz się chronić siebie i bliskich, zyskaj formę życia dzięki specjalistycznemu treningowi z osobistym trenerem.

Zapraszamy wszystkich chętnych, pragnących robić szybkie postępy podczas wolnych od rutyny sesji treningowych!

Jeżeli nie możesz trenować w grupie, bądź Twoje godziny pracy nie pozwalają Ci na trening, ta opcja jest dla Ciebie. Zajęcia przeznaczone są dla osób wymagających, pragnących indywidualnego podejścia oraz osobistego programu treningowego. Sesje dzielone są na 2 podstawowe moduły: CrossFit oraz CrossFight.

 

CrossFit – metoda łącząca najlepsze i najskuteczniejsze na świecie formy treningu fizycznego. Cechą charakterystyczną CrossFit jest uniwersalność i użyteczność. Dzięki przekrojowej pracy klient zyskuje wymierne rezultaty łącząc jednocześnie pracę nad siłą, szybkością, wytrzymałością, elastycznością i koordynacją. Trening metodą CrossFit nie ma prawa się znudzić i jest dostosowany do indywidualnych możliwości i preferencji klienta. Podczas sesji używamy takich przyrządów jak: kettlebelsy, gumy, piłki lekarskie, wolne ciężary, kamizelki obciążeniowe i inne. Trenujemy według potrzeb, na sali, macie i na powietrzu.

 

CrossFight – metoda treningowa łącząca najskuteczniejsze elementy walki oraz samoobrony. Dzięki nowoczesnemu treningowi zyskasz realne umiejętności pozwalające na obronę w sytuacjach ekstremalnych. Podczas sesji używany jest najwyższej jakości sprzęt, pozwalający na bezpieczny trening a indywidualne podejście zapewnia szybkie postępy.

Nasi klienci Vip to biznesmeni, artyści , sedziowie oraz profesorowie uczelni, lekarze.

 

Instruktor Robert Świgoń zapraszają na treningi personalne, zajęcia przeznaczone są dla osób wymagających, pragnących robić szybkie postępy podczas indywidualnych sesji. Trening zawiera elementy pracy w każdym dystansie. Pracujemy na specjalistycznych przyrządach typu gumy, ketllebellsy, tarcze. Do dyspozycji klienta jest salka z matą, salka z workiem. Jeżeli nie możesz trenować w grupie, a chcesz rozwijać sie szybciej, bądź Twój czas pracy nie pozwalają Ci na trening, ta opcja jest dla Ciebie.

 

 

 

Krav Maga Kapap Kraków 

 

 

Krav Maga Kapap

 

 

TAM GDZIE KOŃCZY SIĘ KRAV MAGA, ZACZYNA SIĘ KAPAP...