Oferta dla kobiet

 

KRAV MAGA to prosty system dostosowany również dla kobiet gdyż bardzo często to one są obiektem  napaści przez silniejsze osoby. Pozornie ta piękna płeć ma masę alternatyw prostej i skutecznej obrony i ataku np.: odwracanie uwagi poprzez urok osobisty, gryzienie, krzyk, drapanie i wiele  innych technik których nie trzeba się uczyć, są one w kobietach, należy je tylko obudzić i rozwinąć. Kobiety mogą wykorzystać do obrony to co przy sobie mają: torebka, buty, klucze w ręce, telefon, parasolka, karta kredytowa, paznokcie, itp. U nas rozwiniesz najprostsze techniki ataku i obrony, oraz techniki prewencyjne, abyś nigdy nie czuła się bezradna i zagrożona.

 

System KRAV MAGA to atak i obrona np.: przy próbie napaści i zagrożeniu bliskich osób oraz przed szantażem nożem, pałką, pistoletem. Jak również obrona w ciasnych pomieszczeniach np. winda, klatka schodowa, w miejscach ciemnych, w wodzie, w samochodzie, w środkach komunikacji miejskiej oraz wielu innych sytuacjach zagrożenia.


KRAV MAGA jest Izraelskim systemem walki wręcz i samoobrony dla kobiet i mężczyzn rozwijającym nasze naturalne odruchy. Tu nauczysz się technik najbardziej destrukcyjnych i skutecznych w sytuacji zagrożenia oraz sposobów  KRAV MAGA  które mogą uratować życie i zdrowie twoje i twoich bliskich. Stosowane są też warianty delikatnego zneutralizowania przeciwnika, rozładowania trudnej sytuacji.

 

 

Krav Maga Kapap Kraków 

 

 

Krav Maga Kapap

 

 

TAM GDZIE KOŃCZY SIĘ KRAV MAGA, ZACZYNA SIĘ KAPAP...